O FIRMIE

Firma ABIS powstała w 2012 roku, początkiem i podstawą naszej działalności jest hurtowa sprzedaż oringów i sznurów oringowych, oferta adresowana głównie do zakładów przemysłowych. Z czasem asortyment został poszerzony o detale wykonane na zamówienie według wzoru, rysunku technicznego klienta, uszczelnień nietypowych, podkładek. W ofercie mamy również kołek sprężysty i łożyska. Nasze produkty znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle.

Jakość jest dla nas najważniejsza, zarówno produktu i obsługi naszych klientów. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami, którzy funkcjonują na rynku długo, a ich zaplecze produkcyjne i produkt jest potwierdzony certyfikatami, które również udostępniamy naszym klientom.

Naszym priorytetem jest najwyższa jakość sprzedawanego asortymentu, profesjonalna obsługa, doradztwo techniczne, partnerskie warunki płatności jak również szybka dostawa.

OFERTA:
1. ORINGI -szeroki wybór rozmiarów i materiałów;
2. SZNURY ORINGOWE -szeroki wybór rozmiarów i materiałów;
3. USZCZELKI gumowe, płaskie, okrągłe -szeroki wybór rozmiarów i materiałów; spożywcze, do gazu;
4. ŁOŻYSKA;
5. KOŁEK SPRĘŻYSTY;
6. DETALE GUMOWE, nietypowe uszczelnienia, wykonywane na zamówienie z rysunku klienta.

DOSTAWA:

Profesjonalne podejście, pełne zaangażowanie i ciągłe doskonalenie funkcjonowania firmy w obszarach informatyczno-logistycznych, pozwala na dostarczanie oferowanych produktów możliwie w najszybszym czasie.

Wysyłka tego samego dnia, w którym złożone jest zamówienie dla towarów dostępnych z magazynu. Dla naszych stałych klientów gwarantujemy utrzymanie stanów magazynowych.

Serdecznie zachęcamy do współpracy z nami.

kołek sprężysty